Erzsébet-tábor, Zánka

Sikeres pályázatnak köszönhetően tartalmas kikapcsolódás, felejthetetlen helyszínek és színes programok vártak minket az ottalvós osztálykiránduláson a “Zánkai Erzsébet-táborban”.

Korszerű szállás, napi ötszöri étkezés, egészségügyi ellátás, valamint számos, az osztályközösséget építő és az iskolai tanulmányokat segítő programok tették nagy élménnyé ezt a három napot, amit a táborban töltöttünk.

2023. tavasz

2023.05.31-06.02.
Ottalvós osztálykiránduláson vesz részt a zánkai Erzsébet-táborban a 8.a és a 8.k.
Sok érdekes, szórakoztató programon vehettek részt nyolcadikosaink:
-koncert, csapatépítő játékok, hangszertörténet, cirkuszi előadás, discó, kisvonattal lementünk a Balaton partjára.

2023. ősz

2023.09.06-08.

A 8.b és a 8.k osztály a nyertes pályázatuknak köszönhetően 3 napos, ottalvós osztálykiránduláson vett részt Zánkán az Erzsébet-táborban.

Programok: könnyűzenei koncert, csapatépítő játék, e-sport, disco, balatoni hajózás, strandolás, kisvonat. A zánkai programokat hazafelé kiegészítettük a nagyvázsonyi Kinizsi vár és a pápai Eszterházy-kastély, illetve a Kékfestő múzeum megtekintésével.